E-SINAV

 

SİZ DE İZMİR BUCA NET SÜRÜCÜ KURSUNA YAZILIN

 ARTIK AYLARCA BEKLEMEDEN

HEMEN YAZILIYA E-SINAVLA GİRİN.

NOT: DİĞER İLLERDE OLAN VEYA BAŞKA KURSLARA KAYITLI ÖĞRENCİLERİN KENDİ KURSLARINI ARAMASI GEREKMEKTEDİR. 

Evet artık aylarca bekleme dönemi bitti. Net Dİreksiyon'a yazılan adaylar, çok kısa sürede elektronik ortamda yazılı aşamasını geçebiliyorlar. Bu sizin çok daha önce ehliyeti cebinize koymanız demek. 

Peki Nedir Bu E- Sınav? Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursiyerleri Sınavı (MTSKS), teorik sınavlarını kapsamaktadır. e-Sınav, basılı evrak kullanılmaksızın sınav uygulama ve değerlendirilmesine ilişkin her türlü işlemin elektronik ortamda ve bilgisayarlar aracılığıyla yapıldığı sınavlardır. Genel Müdürlük tarafından belirlenen merkezlerde, belirlenen tarih ve saatlerde “Özel MTSK Modülü” üzerinden yapılan başvurular dikkate alınarak yapılmaktadır. MTSK müdürlüğüne kayıt yaptırarak sorumlu olduğu derslerin eğitimlerini tamamlayan tüm kursiyerler ile hâlen teorik sınavda sorumluluğu devam eden kursiyerler e-sınav başvurusu yapabilir. 

E- Sınav Nasıl Yapılır?  Kursumuz sizin için randevu aldıktan sonra İzmir'deki sınav merkezinde bilgisayar ortamında sınavınız gerçekleşir.

 

-----E - SINAV KILAVUZUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN-----

 

E- SINAV İZMİR MERKEZİ ADRESİ : ALSANCAK ZİYA GÖKALP BULVARI 1434 SOKAK NO: 12 KONAK - İZMİR ( KONAK SALİH İŞGÖREN OTELCİLİK) 

Nasıl Ulaşılır: Alsacak semtin otopark büyük sorun. O nedenle adaylarımıza İzban Metroyu kullanıp, Alsancak durağında inmelerini öneriyoruz. Gardan çıktığınıda sola dönerek yaklaşık 10 dakikalık yürüme mesafesindeki okula ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki haritayı inceleyiniz.

E Sınava Giren Adaylarımız Görüşleri :

Ömer Kocabıçak: E sınava girerek ehliyetimi 28 günde cebime koydum. Bu sınava hemen girebilmek çok zaman kazandırdı.

 

 

 

Yukarı